QUECHUA Air Comfort pre 2 osoby – 140 cm

Naša motivácia? Ponúknuť vám 140 cm matrac s rovnou plochou na spanie, ktorá kvôli väčšiemu pohodliu rozkladá objem vzduchu...
45 €
Doporučená ponuka Decathlon

Na sklade • 1 variant3,5 €4 703 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

• , zakúpené v Decathlon

• Dobre sa na tejto matrici spi. Nebol som vobec dolamany.
    • Treba dat pozor, aby nebola az prilis nafunuta
  • , zakúpené v Decathlon

• Nafukoval sa velmi jednoducho, sedel nastavec z pumpy, spanie bolo velmi pohodlne, povrch je prijemny, vobec sa na nom nepoti. Vyfukovanie absolutne pohodlne a jednoduche, zvladla som ho uplne sama a aj ked som tomu neverila, vyfukol sa tak, ze sa pekne vmestil do svojho povodneho vrecka.

Moja najlepsia kupa v tomto roku!

• , zakúpené v Decathlon

• Dobre sa na tejto matrici spi. Nebol som vobec dolamany.
    • Treba dat pozor, aby nebola az prilis nafunuta
  • , zakúpené v Decathlon

Moja najlepsia kupa v tomto roku!